2018-02-09

Pirmoji kelionė su Taxify | 7 eurų kodas pirmai kelionei: BURUNDUKAS7

Sveika! Nuo ketvirtadienio Vilniuje vyksta nereali paroda Studijos 2018. Informatyvi, pristatomos profesijos, universitetai. Net LIDL turi savo stendą, prie kurio yra galimybė pabūti kasininku - nuskenuoti tam tikrą kiekį prekių kuo greičiau. Aš sumušiau rekordą iš tuo metu dalyvavusių dalyvių - prekes nuskanavau per 36 sekundes 😁 na, bet dabar ne apie parodą ir LIDL, o apie TAXIFY - jie man padėjo tris kartus greičiau grįžti namo. Kokie įspūdžiai?
Viską galiu apibūdinti vienu žodžiu - nerealūs. Taip taip, tai tik taksi, tačiau ir važiavimas ja gali palikti tokius įspūdžius. Pradedam nuo pradžių. Su vaikinu per Taxify programėlę išsikvietėme taksi. Po lygiai minutės (realiai, tai išsikvietėme automobilį jau apsirengę ir vistiek nespėjome nueiti kelių šimtų metrų iki stovėjimo aikštelės galo) mums paskambino vairuotojas ir pasakė kur mūsų laukia, kadangi stovėjimo aikštelė ir viskas aplink ją buvo pilna automobilių, o į pačią stovėjimo aikštelę įleido tik su leidimais. Įsėdus į automobilį mūsų pirmiausia pasiteiravo ar norime važiuoti tikrai ten, kur pažymėjome programėlėje ir pradėjome važiuoti. 

VAIRUOTOJAS IR JO AUTOMOBILIS 😁

Didžiausios padėkos vairuotojui, kuris mus vežė. Jis pradėjo pokalbį paklausdamas kaip paroda - pasidalinome įspūdžiais, padiskutavome apie pasirinkimus. Taip pat pakalbėjome ir apie jo darbą, šiandienos jau nuvažiuotus maršrutus. Ir dar sužinojome, kad jis neretai į darbą veža mūsų bendrą pažįstamą! Kokia maža ta Lietuva. Kelionės laikas prabėgo labai greitai. Šiek tiek bijojau, kad mus veš darant ratą, mažins greitį ir panašiai, bet viso to nebuvo. Vairuotojas mane su vaikinu namo atvežė labai greitai, saugiai ir tikrai be jokių pinigų lupimų

Kalbant kelionės metu mus vežęs vyras pasakojo, kaip kažkada vežė moterį už du eurus. Man programėlėje rodė, kad minimali kelionė yra 4 eurai, tad pasiklausiau kodėl ji mokėjo tik du. Jis sakė, kad minimali kelionė yra du eurai ir neatsakė į mano klausimą kodėl man rodė keturis,. Pasižadėjau sau sužinoti atsakymą, tačiau vos mus paleidęs vairuotojas atsidarė dureles ir pasakė, kad papildomus du eurus reikia mokėti, jei paėmimo vieta arba kelionės tikslas yra užmiestyje, todėl programėlė iš kart suskaičiuoja realią minimalią kainą. 10/10 mus vežusiam vairuotojui. Ir jo automobiliui, kuris tvarkingas, skaniai kvepia ir labai patogus. 

PROGRAMĖLĖ

Po kelionės galima įvertinti vairuotoją - išsakyti visus savo skundus, pastebėjimus, pagyrimus. Taip pat pažymėti, kad pamiršome daiktą taksi bei iš kart susisiekti su vairuotoju - yra skambinimo mygtukas, tad nereikia vesti numerių į telefoną ir panašiai. 10/10 programėlei. 

NUOLAIDŲ KODAS

Jei būtų mano valia, tai aš tam vairuotojui premiją skirčiau. Labai gaila, kad abu neturėjome grynų pinigų, nes net arbatpinigių negalėjom palikti... Kitą kartą apie tai pagalvosim, nes tikrai naudosiuosi Taxify - labai patogu. O jei nori ir tu išbandyti - še tau 7 eurų kodas pirmai kelionei: BURUNDUKAS7. Gali juo naudotis Vilniuje ir Kaune. Labai patogu! Vidutiniškai centre kelionė kainuoja apie 4 eurus, tad nesijaudink, mokėti iš savęs nereikės, nebent atstumas labai didelis. 

AR NAUDOJIESI TAKSI?

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

PRENUMERATORIAI

ČIA GALI SKAITYTI APIE:

LANKOMUMAS

DAUGIAU INFORMACIJOS PASPAUDUS ANT NUOTRAUKOS!