2018-01-05

Ką aš gavau Kalėdų proga?

Labas! Sulaukiau kelių prašymų parašyti tokį įrašą. Pati neplanavau, tempiau laiką, bet sulaukusi DAR vieno prašymo skubu greičiau parašyti - juk dovanų idėjos naudingos kiekvienai visus metus, nes juk laukia gimtadieniai, metinės, sukaktys, išleistuvės ir dar daug kitų švenčių, kurių metu dovanojamos dovanos. Taip pat šis sąrašiukas juk liks ir kitiems metams, galėsi pasisemti idėjų. Ypač kai šiemet prašiau apsieiti be piniginių dovanų ir vietoj saldainių geriau nupirkti kažką naudingesnio 😁
 • Vaikinas man padovanojo pačią nuostabiausią dovaną ir mano vieną iš didžiausių svajonių, kuriai aš vis pagailėdavau pinigų. Tai - originalūs Real Techniques šepetėliai. Tiksliau - didelis pudros šepetėlis (labai praverčia mineralinei pudrai, kurią dabar tik ir naudoju ir net neimu kitų, taip pat labai patogu užfiksuoti makiažą), kontūravimo šepetėlis ir akių šepetėlių rinkinys su indu akių šepetėliams. Pažadu ilgą ir išsamią apžvalgą, nes savo nuomonę jau susidariau. 
 • Taip pat nuo vaikino gavau rankų kaukę (užsiprašiau 😁). Apie ją plačiau papasakosiu gruodžio mėnesio pribaigtukų įraše, nes jau pabandžiau. 
 • Klasėje keitėmės dovanomis už 10 eurų ir gavau daug geresnę dovaną, nei pernai - gavau H&M veido kaukę, kurią labai labai seniai norėjau pabandyti (ne būtent gautą, bet apskritai H&M veido kaukes ir pačią kosmetiką), H&M rankų kremą (mažas nusivylimas, nes... mano rankų kremų atsargos nuo gruodžio pradžios iki dabar pasipildė dar keturias kremais, tai iš viso turiu jų dvylika, o per tą laiką spėjau išnaudoti kokį ketvirtadalį pakuotės), irisų ir žvakę. Tikrai pradžiugino, ypač ta kaukė ir tai, kad gavau kažką, ko norėjau, bet kam taip pat pagailėdavau pinigėlių (juk tų veido kaukių turiu iki kaklo! Bet šių tai niekada negana).
 • Draugės man padovanojo įdomių dalykėlių. Su dvejomis draugėmis keitėmės dovanomis už 5-6 eurus, tad iš vienos gavau ausinukus ir juodą šokoladą, iš kitos - SPA rinkinuką, kurį sudarė Nivea veido kaukė ir minkštas raištis-lankelis su kaspinėliu (kažką panašaus įsigyti gali čia), kuris plaukus patraukia nuo veido. Labai patogus dalykas dažymuisi, kaukių procedūroms ir panašiems dalykams. 
 • Sesė man padovanojo laikinus plaukų dažus (jei gerai pamenu, po poros savaičių nusiplauna atspalvis). Rožinės ir elektrinės spalvos. Planavau nusidažyti plaukus sruogelėmis prieš Naujuosius metus, bet vis nerasdavau laiko. Pati nemoku ir bijau rizikuoti, pas kirpėją jau pusę metų planuoju važiuoti, o su mama vis nesusiderinam laiko, kuris abiems tinka 😁 na, bet dovana labai smagi. Kadangi trumpalaikiai dažai, tai jie turėtų būti panaudoti visų. 
 • Pas močiutę paprašiau pižamos - planavau Naujuosius su vaikinu švęsti pas drauges, o tam juk reikia gražios pižamos. Taip pat ir vėl noriu daryti savanorysčių stovykloje maratoną, tad pižama tikrai naudingas reikalas. Gavau pilką, su mėlynais kačiukais. Labai smagi, minkšta, laisva ir patogi. Kaip tik vasarai - nenorėjau šiltos, šiltą jau turiu. 
 • Na, o iš tėvų gavau taip pat naudingų dalykų. Didelę, minkštą, nerealiai patogią pūkinę pagalvę. Žinok mano nugara ir sprandas man labai dėkingi. Turėjau taip pat patogią pagalvę, bet ji buvo ganėtinai aukšta ir kai miegodama pasiversdavau beveik visada numiegodavau kaklą bei perkreipdavau nugarą. Čia tai tikrai ideali dovana. Taip pat gavau ir kėdę, kuri puikiai įsitaisė prie mano darbo stalo. Idealus aukštis, labai patogi ir telpa visi drabužiai 😁

O KĄ TU GAVAI??? PAPASAKOK!

4 komentarai:

 1. Labai naudingos, jaukios dovanos!
  Aš pati gavau: Daniel Wellington laikrodį, fotoaparatą, pinigų, minkštas kojines, rankų kremą (nuoširdžiai kalbant, tai labai nemėgstu gauti rankų kremus, nes nenaudoju beveik ir aaa.., BET gavau kelionių dydžio, tai gal ir gerai, pagalvojus), kuprinę, piniginę, na ir saldainių.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. taaaip <3 prašiau nebūtinai brangių, bet (svarbiausia) kokybiškų. Ir naudingų. Nes pati nenorėjau dovanoti brangių - nusprendžiau pinigus investuoti į vaikusvajones.lt projektą <3

   mmm, kaip aš noriu minkštų kojinių! savąsias sudevėjau ir vis nerandu ko tiksliai ieškau. bet aš rasiu! :D

   Panaikinti
 2. koks fainas įrašas, labai skaniai susiskaitė:)
  geriausia dovana, kurią gavau šiais metais - tokia lyg nedidelė medinė spintelė su stalčiukais, dedama ant stalo. daug vietos neužima, graži ir super naudinga, kadangi mano daiktai nuolatos neranda sau vietos;D

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Ačiū! ❤

   Sunkiai ją įsivaizduoju, bet skamba gerai 😄

   Panaikinti