2018-01-09

Beauty Formulas | rankų kaukė

Sveika! Kol kas rašysiu kiek mažiau įrašų - semestro galas, po truputį reikia pradėti ruoštis kalbėjimo egzaminui, o dar darbas ir visi kiti reikalai... Tad nepyk! O dabar noriu papasakoti kaip aš pailsinau savo rankas po įtempto šventinio laikotarpio, dovanų pakavimo ir krūvos įrašų, kuriais lepinau (tikiuosi tai buvo lepinimas, o ne kankinimas 😁) pastaruoju metu. Ilgai nepliurpsiu, pažadu, tad kviečiu užsukti!
Ši rankų kaukė yra pirštinių tipo. Jos nereikia teptis ir saugoti delnų nuo prisilietimų. Tereikia užsidėti pirštinaites, kurių vidinė dalis medžiaginė ir prisotinta kremu, o išorinė - lyg plėvelė, dėl to galima dirbti kompiuteriu, skaityti ir panašiai. Tikrai patogus reikalas. Aš ant riešų dar užsidėjau gumeles, kad nekristų ir prispaustų kaukę, tada iš viso jokių priekaištų.

Kaukės paskui nereikia nuplauti, tad aš ją užsidėjau jau atsigulusi į lovą. Pasiėmiau knygą ir valandą skyriau skaitymui. Beje, tuo pat metu buvau užsitepusi veido kaukę ir užsidėjusi pėdų kaukę, tad atsipalaidavau kaip reikalas. 

Nusiėmus kaukę ant rankų buvo kremo likučių, todėl įmasažavau juos. Pojūčiai - nerealūs! Rankos švelnios, gražios, jokių išsausėjimų ir nušalimo pojūčių. Kaukę dėjausi po ilgo pasivaikščiojimo lauke su šunimi, o mano rankos jo metu taip sušalo, kad net duše negrįžo į pradinę būseną idealiai. O po kaukės oda atgavo savo atspalvį ir išsausėjimai dingo. 

Produktas yra momentinis, nepaliko kažkokio ypatingo ilgalaikio poveikio, tačiau man patiko! Su akcija kainavo vos eurą, tad pataikius ant akcijų norėčiau įsigyti dar keletą tokių. 

KAIP RŪPINIESI SAVO RANKOMIS?

1 komentaras:

  1. Atrodo cool, norėčiau pabandyt😎
    Rūpinuosi savo rankom taip: margarinų kvapo kremai, the body shop medaus kremai, avietiniai, dar kažkokie, ojei.. Taip pat naudoju “bath and body works” rankų dezinfekatorius. Kaip ir viskas🤓

    AtsakytiPanaikinti