2017-10-09

DIY: lūpų šveitiklis kiekvienos skoniui 💕

Labas! Niekam ne paslaptis, jog šaltuoju metų laiku lūpos pradeda sausėti, šerpetoti, reikalauti daugiau dėmesio. O lūpdažį užsitepti norisi. Visą šią problemą išspręsti nėra sunku - tereikia nušveisti lūpas ir jas gerai gerai maitinti riebiais balzamais, vazelinais ar sviestais. Tačiau lūpų šveitikliai yra nepigūs. Skubu jums į pagalbą ir rodau net kelis būdus kaip susikurti lūpų šveitiklį pagal savo skonį. 

KO TAU REIKĖS:

Indelio - radau namuose du, puikiai tinkančius lūpų šveitikliams. Mažus, skaidrius, sandariai užsukamus. Juos įsigyti gali biocos.lt, kur dar parduoda tikrai nežinau.

Cukraus - rudo arba balto, tai nėra svarbu. Baltas švelnesnis, dėl to naudojau jį. Bet ir šis man buvo šiek tiek per grubus, tad su šaukštu patrupinau jo granulytes, kad nebraižyti lūpų.
Aliejaus, sviesto - naudojau nilinių sviestmedžių aliejų iš BIOCOS Academy, kurį įsigyti gali čia. Beje, už labai patrauklią kainą, kadangi šis aliejus yra labai naudingas lūpoms - pirmiausia jo užsinorėjau tam, kad naudoti kaip lūpų balzamą ar jo sudedamąją dalį, nes šis aliejus tobulai maitina lūpas. Išbandžiau ir galiu tą patvirtinti. Aš mėgstu jausti priemonę ant lūpų, o jis greitai įsigeria, tad naudoju jį naktimis ir dar neteko pažeisti lūpų taip, kad atsirastų herpio virusas, kuris nuo rudens mane puldavo. Tfu tfu tfu.

Kitų priedų, apie kuriuos papasakosiu vėliau. Jie nėra būtini, o aš išmokysiu susikurti patį šveitiklio pagrindą, kad jį galėtum kurti pagal savo skonio, kvapo, norimo rezultato poveikį. 

GAMINIMO EIGA

Viskas tikrai paprasta ir niekuo nenustebinsiu. Tereikia cukrų sumaišyti su pasirinktu aliejumi arba sviestu. Kaip matai, mano naudotas aliejus yra kietas, kol jo nepašildai, tad aš į karštą vandenį įmerkiau arbatinį šaukštelį ir šaukšteliui įkaitus ant jo uždėjau aliejų. Jis žaibiškai suskystėjo ir buvo labai lengva sumaišyti jį su cukrumi. Kuo daugiau cukraus, tuo šveitiklis grubesnis, tačiau nepersistenk, nes grubumo lūpoms reikia nedaug. 

Viskas! Liko tik šveisti, arba pridėti norimų priedų. 

KITI PRIEDAI, KURIUOS GALI NAUDOTI

Malta kava - irgi šveičia, prideda kvapo, bet nenaudok jos kaip pagrindinio ingrediento vietoje cukraus, nes ji nuo aliejaus greitai išbrinks ir nešveis taip gerai, kaip cukrus.

Cinamonas - nuostabiai kvepia ir putlina lūpas. Neišsigąsk dilgčiojimo, nes tai ne alergija, o lūpų putlinimas. Žinoma, per ilgai šveitiklio ant lūpų nelaikyk, kad tikrai nesualergizuotų. 

Lašas eterinio aliejaus - tiek pakaks, kad nesudirgintum lūpų ir jaustum norimą kvapą. 

AR ŠALTUOJU METŲ LAIKU TAVO LŪPOS REIKALAUJA DAUGIAU PRIEŽIŪROS?

11 komentarų:

 1. Ką jau ką, bet savo lūpas tikrai myliu ir saugau😍 kol kas pakanka storo apsauginio vazelino sluoksnio ir nesilaižyti jų einant prieš vėją 😆😆
  Atsimenu kažkada kažkur perskaičiau apie lūpų nušveitimą su medumi dantų šepėteliu, pabandžiau ir po to kai ryte atsikėliau patinusiomis lūpomis daugiau savo lūpų nebešveičiu😂😂

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Veikia toks šveitimas, gal tu medui alergiška? :D

   Panaikinti
  2. Na lyg ir ne😅 nežinau kas tą syk nutiko, bet daugiau nebenoriuuu😦

   Panaikinti
  3. Gali būt, kad per stirpiai patryniai, nes dantų šepetukas vis dėl to yra šiurkštus, o gali būti, kad ir medui, nes kartais tai pasireiškia ne tik valgant jį. :)

   Panaikinti
  4. Visko gali būt, ką čia žinosi :))

   Panaikinti
 2. Kaip fainai! Reikės pasigamint, nes reikia naujo lūpų šveitiklio. Kadangi esu Anglijoj, galvoju apie LUSH lūpų šveitiklį, tai dar nežinau kaip bus!

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Vinted’e yra LUSH prekių. Tad drąsiai pirk iš ten! :)

   Panaikinti
 3. Dažniausiai nušveičiu lūpas su švelniu veido šveitikliu ir pasitepu kokiu nors aliejuku, tad kol kas viskas gerai.
  Bet labai norėčiau pabandyti ir DIY šveitiklius. Ačiū už idėjas :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Nešveičiu aš lūpų. Jos ir taip gražios.

  AtsakytiPanaikinti