2017-10-12

COMODYNES | EASY PEELING MONO Šveičiamoji veido ir kūno servetėlė

Neseniai gavau didelį siuntinį iš tiesioggrazi.lt! Siuntinyje tiek daug produktų, kad norisi viską imti ir per dieną ištestuot. Jei turėčiau laiko, būtent taip ir padaryčiau. Bet dabar, kai spaudžia mokykla, turėjau laiko tik šveičiamajai veido ir kūno servetėlei - pirmą kartą tokią mačiau, tad buvo labai smalsu išbandyti!

GAMINTOJO APRAŠYMAS

Šveičiamoji servetėlė pašalina nešvarumus ir negyvas odos ląsteles. Giliai išvalo poras, oda atsinaujina, tampa lygesnė ir glotnesnė. Servetėlė turi dvejopą poveikį: audinyje esančios mikrosferos giliai valo odą, o biologinės kilmės ingredientai skatina ląstelių atsinaujinimą. Ypač rekomenduojama naudoti prieš tepant odą įprastu kremu ar losjonu, savaiminio įdegio priemone, nes pašalinus nešvarumus ir negyvas ląsteles, kūno priežiūros priemonių ingredientai giliau įsiskverbia į odą ir jų poveikis būna daug efektyvesnis.
Panaudota servetėlė ant odos nepalieka jokių medžiagų likučių, nesukelia šalutinio poveikio, odos nereikia nuskalauti vandeniu. Tinka veido ir kūno odai. Visiems odos tipams.

BURUNDUKO ĮVERTINIMAS

Šveičiamoji veido servetėlė naudojama labai paprastai. Tiesiog paimi ją ir šveiti norimą vietą. Man vienos užteko veidui, rankoms ir dekolte sričiai. Servetėlės viena pusė grubi, kita švelni, tad aš šveičiau su grubesne. 

Mano oda jautri, bet šveitimas nebuvo per aštrus (nors grubumo buvo, ko iš drėgnos servetėlės nesitikėjau), tik pašalino negyvas odos ląsteles, nešvarumus, negiliai išvalė odą. Svarbiausia, kad neišsausino ir nesujautrino mano ir taip dėmesio reikalaujančios odos. 

Produktas man tikrai patiko dėl lengvo naudojimo ir efektyvumo, tačiau namuose jo nenaudočiau, nes servetėlė atlieka tokią pačią funkciją, kaip veido šveitiklis, tačiau jei ieškosiu paprastos veido šveitiklio alternatyvos į keliones - jau žinau ką įsigysiu!

Kaina: 1,5eur. Įsigyti galima čia.

AR TEKO BANDYTI KAŽKĄ PANAŠAUS?

4 komentarai:

 1. Neteko, bet labai sudominai :) o kokio maždaug dydžio servetėlė? :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Ačiū! Į sekančią kelionę bus belekaip gerai, nes, kad ir dabar.. sėdžiu kitoj šaly ir taip norisi pašalint nešvarumus nuo nosies, o naujo šveitiklio juk nepirksiu, kai užgrūsti namai jais (bet nelabai naudojasi namuose, o kai reik.. :D)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Kelionėse aš tingiu šveitiklius naudoti. Tai šio daikto man kaip ie nereikia

  AtsakytiPanaikinti
 4. Įdomus variantas! Apie tokią šviečiamąją servetėlę nei girdėjau, nei juo labiau naudojau😆 būtų visai smagu išmėginti, bet manau nekelionėje, nes, ko gero, kaip ir Neringa, kelionėse tingiu naudoti šveitiklius. Tuomet tiesiog norisi atsipalaiduoti ir kuo daugiau naujo atrasti😍

  AtsakytiPanaikinti

PRENUMERATORIAI

ČIA GALI SKAITYTI APIE:

LANKOMUMAS

DAUGIAU INFORMACIJOS PASPAUDUS ANT NUOTRAUKOS!