2017-09-25

AromaNatural | Arbatmedžio ir levandų hidrolatas

Sveika! Ar teko girdėti apie hidrolatus? O juos naudoti? Nes man jau teko! Išbandžiau levandų ir arbatmedžio hidrolatus iš aromanatural.lt, prieš tai viską apie juos išsiaiškinusi. Aptariam? Beje, primenu, kad vyksta konkursas dėl Advento kalendoriaus, kuriame rasi vieną iš AromaNatural priemonių!

ŠIEK TIEK APIE HIDROLATUS...

Hidrolatai yra distiliuoti aromatiniai gėlių vandenys. Atkreipiame dėmesį, kad hidrolatai paprastai  nekvepia taip pat, kaip to augalo eterinis aliejus, jie kvepia daug švelniau.
Hidrolatai gaivina, tonizuoja, drėkina odą. Juos naudokite kaukių, kremų ir kitų kosmetinių priemonių gamybojeGėlių vandenimis galite praturtinti ir įsigytas veido, kūno, plaukų priemones.

APIE ARBATMEDŽIO HIDROLATĄ

Arbatmedžio hidrolatas rekomenduojamas riebesnei, spuoguotai odai. Jis odą tonizuoja, atgaivina.Gali būti naudojamas kaip dezodorantas.
Arbatmedžio hidrolato savyybės panašios į eterinio aliejaus, tik jo poveikis daug švelnesnis.
Arbatmedžio hidrolatas gali būti naudojamos kaip burnos ir gerklės (peršalus) skalavimo priemonė.
Šį hidrolatą pasirinkau tik dėl vienos priežasties. Norėjau galėti padaryti veido kaukes su moliais draugui per kaukiadienius. Su vandeniu ne taip veiksminga, o visos kitos mano turimos priemonės yra skirtos mano odos tipui (sausa, jautri). Draugo oda visiškai kitokia nei mano - riebi, problematiška. Priemonė puikiai atlieka savo darbą - gaivina, valo, tonizuoja. Aš juo patenkinta!
Kaina: 50ml - 2,80eur (šiuo metu gali įsigyti už 2,40eur); 100ml - 4,50eur. Įsigyti gali čia.

APIE LEVANDŲ HIDROLATĄ

Levandų ekologiškas hidrolatas idealiai tinka visų tipų odai. Jis veikia raminančiai, gaivinančiai ir vėsinančiai. Levandų hidrolatas tinka kasdieniam ir giliam odos valymui (sumaišyti avižų miltelius su levandų hidrolatu). Rekomenduojamas į aknę polinkį turinčiai odai. Esant sausam orui kambaryje galima naudoti kaip veido ir kaklo drėkiklį.
Levandų ekologiškas hidrolatas siūlomas naudoti po skutimosi ir depiliacijos, norint išvengti odos uždegimo ir įaugusių plaukelių.
Levandų vandeniu galite nuraminti saulės nudegimus, vabzdžių įkandimus, niežėjimą.
Dėl regeneracinių savybių šis hidrolatas padeda išvengti strijų, lėtina odos senėjimą.
Levandų vanduo sugrąžina plaukams blizgesį ir drėgmę (skalauti ar purkšti ant sausų plaukų)
Apsaugo nuo utėlių žmones ir gyvūnus.
Galima naudoti kaip kojų gaiviklį
Nepamainomas gaiviklis kelionėse ne tik veidui, bet ir rankoms, pavargusioms kojoms ar visam kūnui.
O štai šis hidrolatas jau man. Naudoju jį ryte prieš mokyklą, kai neturiu laiko veido kremui ir kitoms priemonėms - du papurškimai ir oda atsigavusi, sudrėkinta. Taip pat bandžiau priemonę ir makiažo sutvarkymui. Pasidariau idealų makiažą ir padauginau kompaktinės pudros. Du papurškimai ir perteklius dingęs, makiažas tobulai atrodė visą dieną. Bet didžiausia priežastis kodėl norėjau šios priemonės nebuvo kaukių gamyba, veido drėkinimas ir makiažo taisymas. Tai - priemonė po depiliacijos. Neturiu tokių produktų (nebent aliejus, bet kartais nesinori riebių rankų ir ilgoko įsigėrimo), tad šis hidrolatas mielai tam naudojamas. Jis nuramina, sudrėkina odą po skutimosi. Neturiu problemų su įaugančiais plaukeliais, tad negaliu garantuoti, kad jis mažina šią problemą, bet patariu išbandyti! O aš išbandysiu rekomenduotą veido kaukę (avižų milteliai sumaišyti su hidrolatu) ir aprašysiu ją bloge! 

Kaina: 50ml - 2,50eur; 100ml - 4,20eur; 250ml - 8,40eur. Įsigyti gali čia.

NA, TAI AR TEKO NAUDOTI HIDROLATUS?

14 komentarų:

 1. Ne ne ne neteko :o bet faina būtų išmėginti! :) Manau mano mamai puikiai tiktu!!!:)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Hidrolatai? Aš apskritai pirmąsyk girdžiu tokį žodį 😂 kažkodėl iškart pagalvojau apie taip nemėgstamą chemiją ir kristalohidratus, kad ir kas jie tokie😂😒 anyway tiesiog norėjau pasakyti AČIŪ, kad supažindini su naujais produktais ir bet žodžiais😆 būtų tikrai įdomu išmėginti😍

  AtsakytiPanaikinti
 3. prieš keletą mėnesių mano draugė įsigijo šią, bent man prieš tai negirdėtą, priemonę😄 jo veikimu ji buvo tikrai patenkinta😄 todėl nenustebau, jog ir tu apie šį produktą atsiliepei teigiamai😄 dėl šių priežasčių aš dar labiau norėčiau išbandyt hidrolatus😍

  AtsakytiPanaikinti
 4. Teko, naudoju, patinka tikrai labai!

  AtsakytiPanaikinti
 5. Neteko, bet labai noriu išmėginti, buvo akcija čia neseniai eurokoj, bet nebespėjau įsigyti.
  O gal žinai ar arbatmedžio hidrolatus galima naudot vietoj toniko? Nes turiu riebią ir problematišką odą, bet kartu ir jautria :D :)

  AtsakytiPanaikinti