2017-01-15

Mano mišraus veido priežiūros rutina

Sveika! Paskutiniu metu daug kalbu apie savo veido priežiūrą, nes likusius žiemos mėnesius paskelbiau veido priežiūros mėnesiais ir noriu tau papasakoti ne tik apie atskirus produktus, kurie padeda man rūpintis savo oda, bet ir apie jų naudojimą - ką po ko ir kokiu dažnumu naudoju. Pavasario pradžioje arba žiemos pabaigoje papasakosiu kaip pasikeitė mano rutina ir ką atradau. Skaitom!

vakaras

Vakare grįžusi iš lauko nieko nelaukiu ir padedu veidukui pailsėti nuo makiažo bei dulkių. Pirmiausia akis ir vandeniui atsparų makiažą nuvalau su MARGARITA akių makiažo valikliu su alavijais. Jis dvifazis, su aliejais, taip bent minimaliai pamaitinu blakstienas po ilgo laiko apsikrovus tušu. Tuomet lieka makiažo pagrindas, pudra ir visas likęs makiažas. Jį pašalinti man padeda padaryti du gaminiai, kuriuos naudoju pakaitomis. Arba nuostabusis MARGARITA kosmetinis pienelis su daigintais kviečiais ir augaliniais aliejais, arba MIXA bemuilis valomasis gelis problematiškai odai. Kaip pasirenku kurį noriu naudoti? Tą man padeda padaryti nuotaika ir laikas. Jei esu nusiteikusi skirti daugiau laiko - makiažą šalinu su MIXA bemuiliu valomuoju geliu, o jei turiu mažai laiko nesiterlioju ir ant vatos lapelio įspaudžiu kelis lašus MARGARITOS kosmetinio pienelio bei nuvalau makiažą. Tuomet vėsiu vandeniu nusiplaunu naudotą priemonę nuo veido. 
Prieš naudodama priemones, kurios turi įsigerti, o ne būti nuplautos, gerai išsivalau dantis (stengiuosi tą daryti bent tris minutes ir skirti po 30s kiekvienai dantų daliai (priekiniams, kairioje pusėje esantiems galiniams ir dešinėje pusėje esantiems galiniams tiek viršuje, tiek apačioje), taip pat skiriu laiko ir liežuviui bei skruostų vidinėms pusėms, kad pašalinti visus mikrobus) gerai išsiskalauju burną nuo putų, su tarpdančių siūlu išsivalau tarpdančius ir išsiskalauju burną dantų skalavimo skysčiu (paskutiniu metu to nedarau, tačiau mano pirkinių krepšelio sąraše šis punktas yra įtrauktas). Prisiminkime makiažą. Kad makiažo likučiai būti idealiai nuvalyti nuo veido ant vatos diskelio užlašinu šiek tiek MIXA valomojo toniko be alkoholio (kas tris dienas - SEBAMED CLEAR FACE  toniko (apžvalga - čia)) ir dar kartą nuvalau juo veidą. Tonikas galutinai pašalina makiažo likučius ir sudrėkina odą. Tonikui įsigėrus į odą ateina laikas vienam iš paskutiniųjų žingsnių odos priežiūros vakarinėje rutinoje - pamaitinimui kremu. Naudoju veido kremą AURORA iš Eco Desire. Daug apie jį nepasakosiu, nes dar bus platesnis įrašas, kai gausiu didelę kremo versiją (šiuo metu turiu tik mėginukus). Tačiau šis kremas riebus ir mano odai naktimis labai patinka. Beje, jis neskatina riebalų išsiskyrimo, atvirkščiai - rytais pabudusi neberandu tiek riebalų ant nosies, kiek būdavo anksčiau. Ir štai pagaliau paskutinis žingsnelis. Lūpų balzamo prisilietimas. Neseniai pabaigiau MARGARITA lūpų pieštuką (apžvalga - čia), dabar nusipirkau NIVEA. Beje, sluoksnį tepu storą ir riebų, kad užtektų visai nakčiai.

rytas

Ryte, tik prabudusi, suprantama, veidą nusiplaunu su vėsiu vandeniu. Tuomet į darbą kimba mano mylimasis dantų šepetėlis ir SIGNAL dantų pasta. Valausi dantis identiškai taip pat, kaip rašiau viršuje, apie vakaro rutiną. Tuomet į darbus kimba dantų siūlas bei skalavimo skystis. Beje, anksčiau dantis valydavausi po valgio, tad nuplaudavau didžiąją dalį veido kremo. Dabar to nebedarau. Kai dantukai švarūs ir alsuoju mėtomis veidą dar kartą nuplaunu, tik šį kart su aukščiau šiek tiek aprašytu MIXA valomuoju toniku be alkoholio. Rytais SEBAMED CLEAR FACE nenaudoju, nes jame yra alkoholio, o jis džiovina odą. Nusivaliusi veidą toniku leidžiu jam susigerti ir po kelių minučių išsitraukiu Eco Desire veido kremą LUKNĖ. Šį gėrį jau esu aprašinėjusi ankstesniame įraše, tačiau informacija nesikeičia - kremas toks pats nuostabus, greitai įsigeriantis ir netrugdantis darytis jokio makiažo ar atlikti kitos veiklos.

ne kasdien atliekamos procedūros

Kaip ir privalu, kas tris dienas veido odą gerai nušveičiu. Šveitimo metu pašalinamos negyvos, suragėjusios odos ląstelės, kurios neleidžia naujoms kurtis ir funkcionuoti taip, kaip jos turėtų. Vėl gi, tą man padaryti padeda Eco Desire veido šveitikliu GEIŠA, kurį aprašiau šiame įraše. 
O kur veido valymas, intensyvus maitinimas ir drėkinimas? Yra! Tą darau įvairiausių veido kaukių pagalba. Jas renkuosi pagal reikalingumą - jei poros siaubingai užterštos, jas išvalau. Jei oda išsausėjusi - sudrėkinu. Jei suglebusi, negyvybinga - pamaitinu. Kaukėmis stengiuosi veidą lepinti du kartus per savaitę, bet jei nepavyksta - bent kartą tai tikrai. Pvz dabar naudoju šią, nes turiu keletą vienetų.

esi naudojusi ricinų aliejų? koks verdiktas?

11 komentarų:

 1. Margaritos produktai man taipat labai patinka 💕, ypač ,, MARGARITA " kosmetinis pienelis , ansčiau naudojau ir ,, MARGARITA " akių makiažo valiklį, bet pastaruoju metu man jo nebeprireikia, nes esu prisiauginusi blakstienas ir daugiau jokio makiažo akims nebenaudoju. 😊
  Asmeniškai aš ricinos aliejų naudoju tik tuomet jei noriu nusiimti priaugintas blakstienas ( kai daugelis jų jau iškrenta ), kartais ricinos aliejų taip pat pakeičiau kokosų aliejum. 😊

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Oo, kaip priaugintos blakstienos? Nekrenta taviškės?

   Panaikinti
  2. Keista, bet ne, tikėjausi, kad kris, bet maniškės liko nepažeistos. Beproto patogus dalykas, ypač rytais, nereikia nei daug makiažo, nieko 💕

   Panaikinti
  3. Nuostabu, jau seniai domiuosi, gal iki galo susidomėjau... :D

   Panaikinti
 2. Pamačiusi įrašą maniau, kad tai bus paprastai aprašyta rutina. Bet tu mane nustebinai. Viską aprašei smulkiai ir tikrai įdomiai. Ačiū tau už tai!
  Esu naudojusi ricinų aliejų blakstienoms, tačiau galiu abejoti veiksmingumu, nes bent man blakstienų neprailgino ar kažko kito nepadarė.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. AČIŪ AČIŪ AČIŪ!
   Hm, keista.. gal per trumpai naudojai?

   Panaikinti
  2. Šiaip gali būti, kad truputį patingėjau jį naudoti, retkarčiais pamiršdavau kol visai nebenaudojau 😄😁

   Panaikinti
 3. Šaunus aprašymas.

  Turiu namie ricinos aliejų, bet kažkaip nenaudoju

  AtsakytiPanaikinti
 4. Labai įdomus ir įsamus aprašymas.
  Gaila, bet ricinos aliejus man netinka, alergizuoja :(, nors visur skaičiau, kad labai geras ir verta jį naudot :)

  AtsakytiPanaikinti

PRENUMERATORIAI

ČIA GALI SKAITYTI APIE:

LANKOMUMAS

DAUGIAU INFORMACIJOS PASPAUDUS ANT NUOTRAUKOS!