2017-01-13

Ecocillin Oral vitaminai ir moteriškos ligos

Ginekologinės ligos tebeišlieka tabu - moterys bijo apie jas kalbėti, nepakankamai domisi, tarsi susigyvena su šiuos susirgimus signalizuojančiais simptomais. Kartu su Ecocillin siekiame skatinti moteris kalbėti apie problemas ir nesikankinti su jomis. Šiek tiek supažinsime tave su makšties infekcijomis ir būdu kaip nuo jų apsisaugoti. 
Pirmiausia labai kviečiu tave atlikti testą, kurį rasi paspaudusi čia. Tik jį atlikusi ir sužinojusi rezultatus galėsi atsirinkti svarbiausią informaciją ir, galbūt, pasinaudoti mūsų pasiūlymu. 

Makšties pH pritaikytas susidorojimui su bakterijomis. Tačiau dėl įvairių priežasčių mikroflora yra išbalansuojama ir mūsų kūnas nebegali susidoroti su bakterijomis, kurioms ten šilta, drėgna ir gera daugintis. Tuomet atsiranda išskyros, niežėjimas, perštėjimas ar nemalonus kvapas. Beje, grįžtant prie bakterijų dauginimąsi įtakojančių priežasčių. Pagrindinės yra šios: 
Labiausiai paplitusios yra trijų tipų infekcijos: pienligė, bakterinė vaginozė ir trichomonozė. Apie kiekvieną šiek tiek plačiau. 

Makšties kandidozė (pienligė). Labai labai dažna infekcija, kurią patiria bent pusė visų moterų. Deja, bet ši liga ra linkusi atsinaujinti. Pienligės bakterijų mūsų kūne yra visada, tačiau jos pradeda mums kenkti, kai nusilpsta organizmas ar pakinta makšties mikroflora. 

Simptomai:
 • makšties niežėjimas, perštėjimas
 • varškės pavidalo bekvapės išskyros iš makšties
 • paraudusios ir patinusios lytinės lūpos
 • juntamas makšties sausumas
 • skausmingas, deginantis jausmas šlapinantis
 • skausmas lytinių santykių metu


Bakterinė vaginozė. Pati dažniausia bakterinė infekcija, kankinanti tik moteris ir jų organus. Kaip mums pasakoja Ecocillin, makštyje nuolatos kovoja "gerosios" ir "blogosios" bakterijoms. Pastarosioms laimėjus atsiranda nemalonūs simptomai:

 • Žuvies kvapo išskyros iš lytinių takų;
 • Lyties organų perštėjimas
 • "Deginimo" pojūtis makštyje
 • Niežulys
 • Pilkšvos vienalytės išskyros
 • Skausmingas šlapinimasis

 • Trichomonozė. Liga, kurią privaloma kuo anksčiau diagnozuoti, nors ji ir nėra sunkiai gydoma. Tikimybę užsikręėsti šia infekcija skatina lytinių partnerių gausa, nesaugūs lytiniai santykiai ir anksčiau įveiktos (arba ne) makšties ligos. 

  Simptomai:

  • Lytinių organų niežėjimas
  • Skausmingi lytiniai santykiai
  • Skausmingas šlapinimasis
  • Žuvies kvapo išskyros iš lytinių takų
  • Gausios putotos išskyros iš lytinių takų
  • Lytinių organų "deginimo" pojūtis
  Visų šių baisybių pavyks išvengti vartojant maisto papildus "Ecocillin Oral" arba "Ecocillin". 


  Ką apie juos sako gamintojas?

  Ecocillin makšties kapsulės greitai panaikina niežėjimo, deginimo, sausumo pojūtį ir kitus makšties mikrofloros sutrikimo simptomus. Panaudojusios kapsulę nakčiai, jau pirmąjį rytą pajusite komfortą! Natūraliosios gerosios bakterijos tolygiai pasiskirsto po makšties gleivinę ir sukuria bioplėvelę – apsauginį barjerą, kuris neleidžia vystytis infekcijas sukeliantiems mikroorganizmams. 
  Ecocillin makšties kapsulės laikomos šaldytuve, todėl veiklioji medžiaga ilgai išlieka gyvybinga ir gali daugintis makštyje. 
  Ecocillin Oral maisto papildas veikia žarnyne ir makštyje. Patekusios į žarnyną laktobakterijos dauginasi ir atstato pusiausvyrą. Vėliau per tiesiąją žarną jos migruoja į makšties gleivinę. Išskirdamos organines rūgštis ir vandenilio peroksidą laktobakterijos atkuria žemą pH makštyje, kuriam neatsparūs žalingi mikroorganizmai.
  Ecocillin Oral patogu vartoti bet kur ir bet kada. Preparatas tinkamas visais moters gyvenimo laikotarpiais – nuo brendimo iki menopauzės, įskaitant nėštumą ar pogimdyvinį periodą.

  Mano nuomonė

  Aš manau, kad nuo tokių baisių infekcijų tikrai reikia saugotis kol dar nevėlu. Pati su mielu noru geriu šiuos vitaminus, o maniškiams pasibaigus planuoju įsigyti dar ne vieną pakelį vardan šventos ramybės. 

  DAUGIAU INFORMACIJOS, KAINĄ IR ĮSIGYJIMO VIETAS RASITE ČIA

  esate girdėjusios apie šias ligas? ką žinote?

  13 komentarų:

  1. labai gerai, kad nebijai kalbėti šia tema! šaunuolė:)

   AtsakytiPanaikinti
  2. Esu kelis kartus buvusi pas ginekologę profilaktiškai pasitikrinti ( mama įkalbėjo 😂 ), todėl tikrai esu girdėjusi apie šias lygas. Aišku, ne pats smagiausiais jausmas eiti pas ginekologę, bet manau tai visiškai naturalus ir įprastas dalykas, apie kurį daugelis bijo kalbėti arba jaučiasi tiesiog nejaukiai kalbant apie tai. Džiugu matyti, kad nebijai kalbėti šia tema, šaunuolė! 💕 Manau, tokios temos neturėtu būti užmirštos ir toliau likti tabu, nes jeigu nesidomèsime jomis ir paliksime jas nuošaliau pasekmėmis galime nelabai džiaugtis 😊

   AtsakytiPanaikinti
  3. Gera tema! :)
   Esu buvus irgi :) labai nepatiko :D Na, bet taip reikia, mes moterys mūsų tokia paskirtis. Kiekviena mergina privalo bent kartą į pusmeti pasitikrinti, ne dėl to, kad reikia, o dėl savo pačios saugumo. :) Juk visokių dalykų pilną :) Reikia save saugoti. :))) ♡

   AtsakytiPanaikinti
  4. Pamačius, kad rašai tokia tema mane vis glumina abejonės. Iš dalies gerai, kad nebijai, rašai, padedu merginoms, kurias ištiko problemos. Bet iš kitos pusės galvoju kam reikia, tad ieškos informacijos, pakalnės su mama ir ras ištikusios problemos sprendimo būdą. Nežinau gal man tik pasirodė, kad šis įrašas vis gi labiau reklaminio tipo. Kad ir kas sukasi mano galvoje, betkokiu atveju, esu šaunuolė, kad nebijai rašyti tokia tema!

   AtsakytiPanaikinti
   Atsakymai
   1. Ne reklaminio. Neturėjau tokio prašymo iš gamintojo. Man tiesiog patiko jų produktas :)
    Taip, kam reikia susiras, bet dabar perskaičiusios tokį straipsnį merginos žinos ko ieškoti kitą kartą. O gal jau dabar savyje atrado problemą.

    Panaikinti
  5. Na tema ne iš maloniausių, bet tikrai daugeliui moterų aktuali. Tad smagu, kad yra kas nevengia apie tai kalbėti.

   AtsakytiPanaikinti
  6. Aktuali tema visoms merginoms/moterims, žinau apie šias ligas puikiai ir oi oi kai užpuola, tai labai nemalonu.

   AtsakytiPanaikinti
  7. Šaunuolė, kad rašai apie tokias problemas, pfu pfu pfu kol kas dar neturėjau šių ligų, bet žinosiu kur domėtis apie jas :)

   AtsakytiPanaikinti